Музей ексклюзивних ретро автомобілів “Ретрокортеж”

section-3f1afc2
proektmuzej

ПРО ПРОЕКТ

Багаторічне захоплення та колекціонування автомобілів надихнуло Тараса Володимировича Демкуру заснувати  перший в Західній Україні постійно  діючий музей ексклюзивних ретро-автомобілів. До реалізації своєї мрії Тарас Володимирович йшов майже 20 років. Вперше він захопився колекціонуванням старовинних авто під час свого чергового перебування за кордоном. Саме тоді у нього виникла ідея збереження кращих взірців автопрому для нащадків.

Частина цих авто будуть їздити замками області, містом тощо. У такий спосіб ми хочемо розвивати туристичну галузь. У музеї фактично зібрані всі екземпляри, які не вивезли з України. Ми їх зберегли, щоб показувати дітям. Найстарший автомобіль датується 1933-м роком. В експозиції є і військова техніка. Ми і далі продовжуватимемо працювати над тим, щоб унікальні раритети відновлювались та надійно зберігались!

Всього в музеї  «Ретро-кортеж» налічується понад 20 автомобілів, серед них і найстаріші – 1936 та 1939 років. Близько десяти досі справні. Деякі з них не мають аналогів в світі, а також вражають своєю історією. Зокрема це стосується автомобілю «Ягуар», який належав президенту США Річарду Ніксону, а також «Майбах» зі ставки Гітлера «Вервольф», яка під час Другої світової війни розташовувалася за 8 км на північ від Вінниці біля селища Стрижавка.

За час свого існування музей став справжнім центром національно-патріотичного виховання дітей та молоді, осередком військово-вишкільних зустрічей і гартування захисників України. Велуку увагу проект приділяє своєму соціаному напрямку діяльності: організації благодійних заходів та реалізації проектів націлених на розвиток туристичної галузі регіону.

fotomuzej

Фото-галерея

 

videomuzej

Відео

section-8613b1b

OСТАННІ НОВИНИ