section-2ba111f

section-15a4d78

ДОРОГІ ДРУЗІ!

Тарас Демкура - Віце-президент з питань регіонального співробітництва ICC Ukraine, кандидат економічних наук Ірина Демкура - Керівник Центру розвитку жіночого підприємництва, співвласник торгівельно-відпочинкового центру «Атріум»
Тарас Демкура - Віце-президент з питань регіонального співробітництва ICC Ukraine, кандидат економічних наук

Ірина Демкура - Керівник Центру розвитку жіночого підприємництва, співвласник торгівельно-відпочинкового центру «Атріум»

Щиро дякуємо Вам за бажання долучитися до екоспільноти, яка об’єднує соціально відповідальних й активних людей. Для нас важливі правильні життєві цінності, краса, здоров’я, екологія, активний спосіб життя, бажання вчитися та розвиватися. Відрадно, що формувати правильні пріоритети в діяльності соціуму допомагає колективна участь у бізнесових, культурних та соціальних проектах.

У світі загалом та в Україні зокрема стан довкілля невпинно погіршується. З огляду на критичний стан природних ресурсів та їх стрімке скорочення необхідно впроваджувати системні рішення, здатні покращити ситуацію, зупинити руйнівні наслідки господарювання людини.

Програма «Життя в стилі ЕСО» пропонує зробити перший крок до екологічної трансформації соціуму через зміну підходів до підтримування чистоти в побуті та в індустрії гостинності. Поєднання вимог споживачів та можливостей бізнесу може докорінно змінити звичні уявлення про те, як ми живемо, що використовуємо, як харчуємося та відпочиваємо, як наш стиль життя впливає на довкілля.

Пропонуємо відповідально підійти до забезпечення екологічності Вашого побуту і бізнесу. Наші фахівці нададуть обґрунтування зниження затрат на використання засобів для чистоти, які відповідають міжнародним стандартам.

Ми впевнені, що соціальна спрямованість Проекту вмотивує кожного до змін, а якісна екопродукція забезпечить найкращі результати для споживача та посприяє збереженню довкілля для майбутніх поколінь!

Наша мета – повна відмова споживачів і представників індустрії послуг України від використання токсичних засобів для екологічної безпеки громадян та збереження довкілля.

Заповніть реєстраційну форму та отримайте детальну інструкцію, як розпочати своє «Життя в стилі ЕСО»!

Форма реєстрації доступна за посиланням: https://forms.gle/keALxrnJ6cb9ZY2W7

section-8613b1b

ЖИТТЯ С СТИЛІ ECO