section-2ba111f

section-7867239
https://demkura.com/wp-content/uploads/2018/01/atrium-1-900x600.jpg

«Атріум» – це сучасний торгівельно-відпочинковий центр, розташований у самісінькому серці міста Тернополя на затишній вулиці кардинала Йосипа Сліпого.

«Атріум» – це нова, обладнана за останнім словом техніки будівля загальною площею 3500 квадратних метрів, в якій є всі умови, необхідні сьогодні для забезпечення комфорту покупців і продавців: відеоспостереження і комплексна система охоронної сигналізації та контролю доступу, дві сходинкові клітки, ліфти.

Комплекс має все необхідне оснащення для гостей з обмеженими фізичними можливостями та мало мобільних груп населення – має широкі просторами, всі поверхи об’єднані просторими ліфтами, що дозволяє комфортно переміщатися відвідувачам на спецзасобах пересування. Торгівельно-відпочинковий центр «Атріум» був номінований на нагороду «Краща споруда України 2010 року».

section-2c721c3

Новітня будівля гармонійно вписується в архітектурний ансамбль старої частини міста та надає їй особливого шарму, адже поряд із «Атріумом» містяни та численні гості міста охоче фотографуються на фоні цікавих скульптурних витворів – пам’ятника людині-невидимці та працівнику каналізаційних систем, а також з задоволенням вмощуються на стілець з відомої книги Ільфа і Петрова «Дванадцять стільців».

В «Атріумі» можна отримати повний спектр послуг, зокрема, підібрати собі одяг від відомих брендів і визнаних українських дизайнерів, придбати найкращу парфумерію, косметику та побутову хімію, замовити необхідні весільні послуги та оформлення будь-якого іншого свята, посмакувати в унікальних закладах харчування, зробити майстерну зачіску, підготувати дитину до школи. До послуг ділових людей тут є конференц-зали та діють бізнес-школи.

Торгівельно-відпочинковий центр «Атріум» працює у форматі «LifeStyle», який передбачає поєднання усіх різновидів торгівельної, розважальної, відпочинкової та оздоровчої діяльності у єдиний функціональний комплекс, усі складові якого злагоджено працюють для спільної мети – абсолютного задоволення потреб усіх відвідувачів та споживачів.

«Атріум» відомий і своїм меценатством, адже уже декілька років поспіль цей центр є незмінним співорганізатором «Тернопільських днів моди», підтримує різні культурно-мистецькі проекти і дбає про вихованців дитячих будинків.

section-8613b1b

Останні новини