Тарас Демкура взяв участь у виїзному засіданні Міжнародного Трейд-клубу у м. Тернопіль

14 листопада 2019 р. у Тернополі відбулося виїзне засідання Міжнародного Трейд-клубу (International Trade Club in Ukraine).

Захід розпочався з вітальних слів від керівництва Тернопільської області (Голови Тернопільської облдержадміністрації Ігоря Сопеля та Голова Тернопільської обласної ради Віктора Овчарука) та голови делегації Міжнародного Трейд-клубу.

Делегати від Посольств Словацької Республіки, КНР, Німеччини, Канади, Малайзії, Румунії, Бельгії, Іспанії, В’єтнаму, Словаччини, Польщі, Аргентини, Швеції обговорили різноманітні формати співробітництва компаній своїх держав с українськими підприємцями. На засіданні було презентовано економічний та потенціал Тернопільщини та низку інвестиційних проектів (індустріальний парк «Тернопіль»; індустріальний парк «Чортків Вест»; «Концепція розвитку Міжнародного аеропорту Тернопіль»).

Також було підписано Меморандум про співпрацю між Тернопільською обласною державною адміністрацією та Міжнародним Трейд-клубом в Україні. Окрім цього відбулися двосторонні зустрічі іноземних дипломатів – членів Міжнародного Трейд-клубу з представниками ділових кіл, що є ініціаторами пропозицій щодо налагодження та розширення економічного співробітництва, у форматі В2В.

Фото з заходу

Новини

No comments
Leave Your Comment

No comments