«Життя в стилі ЕСО» став партнером XХ Міжнародної виставки «ТурЕКСПО» у Львові

30 жовтня – 1 листопада 2019 р. у Львові пройшла ювілейна XХ Міжнародна виставка «ТурЕКСПО», яку відкрили заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський, заступник міського голови Андрій Москаль, президент НТО Іван Ліптуга, віцепрезидент ICC Ukraine Тарас Демкура.

Міжнародна виставка «ТурЕКСПО» – це визначна подія у туристичному бізнесі Західної України, місце зустрічі національних та представників міжнародних туристичних організацій, керівників закладів розміщення відпочинку та оздоровлення.

Основна мета Форуму – активізація розвитку внутрішнього та в’їзного туризму, просування українського туристичного продукту на міжнародний ринок, популяризація туристичних можливостей та маловідомих об`єктів України та світу, демонстрація широкому колу фахівців новітніх досягнень в сфері послуг, створення майданчику для проведення переговорів, в тому числі, з іноземними учасниками.

На «ТурЕКСПО» було представлено понад 150 експонентів з 9 країн світу і 17 областей України. Проект «Життя в стилі ЕСО» в черговий раз став партнером заходу. Вже в перший день стенд відвідали представники індустрії гостинності та екологічних організацій.

«У нас немає шансів, якщо ми будемо повільно йти до екологічного способу життя. Навіть якщо всі почнуть сортувати сміття, це не розв’яже проблем з екологією. Найдієвіший важіль у зміні моделі економіки та моделі поведінки компаній та людей – якщо кількість людей, котрі споживають менше, буде тільки зростати. Зверху ця революція неможлива. Це можливо лише знизу, коли самі люди зрозуміють, що так жити не можна, бо ми не даємо шансу наступному поколінню. Потрібно прагнути купувати якомога менше упаковки, тоді не буде, що сортувати чи утилізувати, потрібно менше використовувати та викидати товари з фосфатами та іншими шкідливими складниками, тоді не буде, що очищати», – переконаний Тарас Демкура.

У ході Форуму відбулася низка панельних дискусій.  Міжнародну торгову палату на панелі медичного туризму представила Анна Гучок, спікер, тренер, консультант, провідний експерт з 12-річним стажем, голова комісії з питань охорони здоров’я та медичного туризму ICC Ukraine.

Новини

No comments
Leave Your Comment

No comments