Відбулася виїзна зустріч WUBC у м. Тернопіль

West Ukrainian Business Club завітав до Тернополя. Це один з форматів зустрічей клубу, який має на меті не лише відкривати нові локації та бізнеси Західної України. Він дозволяє об’єднувати між собою якомога більше людей, що мають схожі цінності та бачення особистісного і професійного розвитку.

На запрошення віцепрезидента ICC Ukraine, підприємця та мецената Тараса Демкури,  учасники West Ukrainian Business Club відвідали одне із його підприємств ТВЦ “Атріум” – новітню будівлю, що поєднала в єдиний функціональний комплекс всі різновиди торговельної, розважальної, відпочинкової та оздоровчої діяльності.


Зокрема, саме тут знаходиться унікальна етно-галерея “Спадок” – приватна колекція Ірини та Тараса Демкур. Заснована у 2016 році, сьогодні це справжній культурно-мистецький центр популяризації, збереження і розвитку нематеріальної культурної спадщини Галичини й регіонів України.

Власник ТВЦ “Атріум”, Тарас Демкура, має на меті поширювати знання про спадщину тернопільського краю, тож центр став масштабним музейним простором, який регулярно приймає туристів з усього світу.

 

У власності Тараса знаходиться музей ретро-автомобілів. Колекція складається з 20 старовинних авто, що не мають аналогів в Україні. ЇЇ використовують як один з інструментів підвищення туристичної привабливості Тернополя.

В рамках зустрічі відбулася екскурсія на відому пивоварню “Микулинецький Бровар”. Це єдина українська пивоварня, що спеціалізується на виробництві живого непастеризованого пива з використанням власної натуральної сировини. Під ТМ “Микулин” випікають хліб, виготовляють олію, м’ясну продукцію та ін.

 

На переконання Тараса Демкури бізнесмен має жити в балансі бізнес-відпочинок і всі його проекти є вдалим прикладом такого способу життя.
Робота над позитивним іміджем нашої держави привела його до культурної дипломатії та соціального підприємництва.


В рамках останнього варто відзначити “Життя в стилі ECO”, який активно просуває екологічні цінності та ініціативи, культурно-мистецький проект “Під Зорею Пінзеля”, також соціальний освітній проект “MESH” спрямований на формування навичок підприємництва у молоді.

“10% свого часу потрібно інвестувати в молодь. Таким чином ми матимемо змогу підтримувати розвиток малого та середнього бізнесу в Україні. Він можливий в основному за наявності якісних кадрів”, – говорить Тарас Демкура.

 

Наша спільнота WUBC також долучається до організації бізнес-курсу “MESH”.
Ми хочемо допомогти поєднати теорію та практику від людей, учасників клубу, що є досвідченими підприємцями й донести цю інформацію до юних студентів. Це наше майбутнє – наші бізнес-партнери й свідомі працівники, що хочуть жити та працювати в Україні.

Обмін досвідом є нашою основною цінністю і ми щиро вдячні тернопільській спільноті за теплу зустріч.
Окрема подяка Тарасу Демкурі за знайомство та можливість долучитися до його проектів.

По матеріалам: West Ukrainian Business Club

Новини

No comments
Leave Your Comment

No comments