Відбулася зустріч з керівниками американсько-українського споживчого товариства IMTD INTERNATIONAL

12 жовтня 2019 р. в Тернополі приймали керівників американсько-українського споживчого товариства “IMTD INTERNATIONAL” на чолі з головою правління Романом Бендасом.
Головний меседж зустрічі – «Бідні люди багату країну не збудують!»

IMTD – це потужне міжнародне кооперативне співтовариство, зареєстроване в Україні, що об’єднує велику кількість фізичних та юридичних осіб, які зацікавлені: у розвитку кооперативного руху, ділової активності, зміцненню виробничих потужностей, збільшенню товарообігу, налагоджені міжнародної співпраці та підвищенні економічного статусу своїх країн.

Через таку авторитетну в світі фінансову організацію в Україні тепер будуть заходити великі інвестиції на підтримку малого та середнього бізнесу.

Як сказала посол інтернаціонального провайдеру фінансової допомоги бізнесу «IMTD INTERNATIONAL» в рамках проєкту «Оздоровлення економіки України» Оксана Білозір: “Сьогодні настає час заробляти гроші і гроші мають робити гроші!”

По завершенні зустрічі у неформальній атмосфері родина Демкур поспілкуватися про координацію дій та співпрацю в рамках Міжнародної торгової палати, а також із першим заступником IMTD Романом Казімірцем та його великою родиною відвідати музей «Ретро-кортеж».

Новини

No comments
Leave Your Comment

No comments