Тараса Демкуру призначено віце-президентом із сталого розвитку, збереження довкілля та енергоефективності

Тараса Демкуру призначено віце-президентом із сталого розвитку, збереження довкілля та енергоефективності. Про це йдеться у зверненні віце-президента ICC UKRAINE.

“Три роки тому я дав згоду стати віце-президентом Міжнародної торгової палати ICC UKRAINE з регіонального співробітництва. З того часу ми розвинули сильну команду керівників регіональних представництв по всій Україні, які є авторитетними представниками бізнесу в своїх регіонах, які робили і роблять велику справу у сфері залучення інвестицій, виходу на інші ринки місцевих виробників, організували десятки семінарів, форумів, тренінгів, використовуючи авторитет та можливості світової економічної площадки – Міжнародну торгову палату.

Враховуючи те, що регіональна команда сформована, я вирішив змінити вектор своїх зусиль, написав заяву на Президента ICC UKRAINE і одержав повну підтримку стати віце-президентом із сталого розвитку, збереження довкілля та енергоефективності. У зв’язку з тим, що 23 роки я займаюся темою охорони навколишнього середовища, вивчаю кращий досвід та передові практики в галузі збереження довкілля та енергоефективності по всьому світу, я хочу внести свій вклад у становлення країни як енергетично-незалежної, прогресивної та екологічно безпечної країни із сталим економічним розвитком. Впроваджуючи останні роки сучасні екологічні та енергоефективні технології в рамках проекту «Життя в стилі ЕСО» я бачу, наскільки далеко ми знаходимося від передових країн, а стан довкілля перейшов всі допустимі рамки.

Приємно було почути на форумі «YES» зі слів прем’єр-міністра Олексія Гончарука, що одним із пріоритетів країни буде енергоефективність та збереження довкілля. Впевнений, що тільки спільними зусиллями ми зробимо рішучий крок до впровадження кращих світових практик.

 

З повагою, Тарас Демкура”

Новини

No comments
Leave Your Comment

No comments