На засідання правління ICC Ukraine нагородили тернопільських підприємців та представників влади

6 вересня 2019 у Києві відбулося засідання правління Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine). Серед питань порядку денного – обговорення підсумків роботи за попередні місяці, планування дільності на наступні.

Зокрема учасники засідання обговорювали нинішню економічну ситуацію в Україні, можливості та перспективи максимального сприяння поліпшенню інвестиційного середовища, підготовку до презентації та семінарів-тренінгів з ІНКОТЕРМС 2020, реальні шляхи реалізації інвестиційних проектів, можливості Бюро протидії комерційним злочинам в сприянні для роботи бізнесу. Про перспективи розвитку медичного туризму в Україні доповідала Ганна Гучок, радник президента ICC Ukraine з медичного туризму. Також було озвучено склад радників-експертів ICC Ukraine міжнародного рівня.

На засіданні правління ІСС Ukraine був присутній екс-Президент Латвії Раймонд Вейоніс. Є домовленість, що пан Вейоніс очолить Центр міжнародного співробітництва ІСС Ukraine в Латвії.

У рамках заходу відбулися також презентації нових проектів та нагородження медалями «Золота Скіфська Пектораль» за внесок у розвиток міжнародного бізнесу та національного підприємництва. Раді вітати з відзнаками тернополян:

  • Володимира Леонідовича Гевка, народного депутата України, заступника голови Комітету ВРУ з питань бюджету;
  • Віктора Вікторовича Овчарука, голову Тернопільської обласної ради;
  • Сергія Віталійовича Надала, мера міста Тернопіль;
  • Ірину Іванівну Демкуру, президента ГО «Ділові Українські Жінки в Тернопільській області», співвласницю ТЦ «Атріум»;
  • Віктора Івановича Дрозда, голову Організації роботодавців Тернопільської області.

____

Довідково:

Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) уповноважений Світовою організацією бізнесу представляти на національній території сучасні тенденції  бізнесу та сприяти розвитку міжнародного співробітництва.

Міжнародна Торгова Палата, ICC (штаб – квартира у Парижі) –  впливова глобальна організація бізнесу, яка користується беззаперечним авторитетом у розробці сучасних правил та стандартів, які визначають  ведення міжнародного бізнесу.

ІСС Ukraine продовжує залишатися найпривабливішою громадською організацією для бізнесу, і кооперуючись з іншими поважними установами та об’єднаннями намагається створити всі умови для успішного функціонування ділового середовища в Україні.

Новини

No comments
Leave Your Comment

No comments