Warning: session_start(): open(/home/demkura/.system/tmp/sess_f3dbd6abf06eb7760e801cf98167a8aa, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/demkura/demkura.com/www/wp-content/plugins/unyson/framework/includes/hooks.php on line 258

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /home/demkura/.system/tmp) in /home/demkura/demkura.com/www/wp-content/plugins/unyson/framework/includes/hooks.php on line 258
Бути Одесі ЕКО-містом! – Тарас Демкура – Персональний портал та соціальне інформаційне середовище – сайт Тараса Демкури

Бути Одесі ЕКО-містом! – Тарас Демкура

В Одесі відбулася презентація проекту «Життя в стилі ЕСО». Про це на своїй сторінці у ФБ повідомив співзасновник проекту Тарас Демкура.

“Дякую Президенту Національної туристичної асоціації Івану Ліптузі за підтримку екологічних ініціатив для рідного міста та України в цілому! Вчора на нашій бізнес-зустрічі пан Іван у своєму виступі поділився світовими стандартами якості в індустрії гостинності.

Презентацію проекту «Життя в стилі ЕСО» відкрила Оксана Скляренко, директор компанії «ЕКОРЕСУРС» (Одеса), яка об’єднує навколо себе небайдужих людей з метою впровадження екологічних інновацій у місті.

Домовилися щомісячно проводити такі зустрічі в конференц-залі туристичного інформаційного центру та ТІЦ по всій Україні, куди запрошувати провідних експертів індустрії гостинності, власників бізнесу, екологів для обміну передовим досвідом”, – написав підприємець.

 

<

p style=”margin: 6px 0px; font-family: Helvetica, Arial, sans-serif; color: #1d2129; font-size: 14px;”> 

Новини

No comments
Leave Your Comment

No comments