Родина Демкур зібрала більше 150 підприємців на бізнес-форум у Тернополі

17 – 18 серпня більше 150 підприємців зібралися на форум, який мав насичену програму. Головний меседж заходу, який організували підприємці Тарас та Ірина Демкури, звучав так: «Нам і нашій країні потрібно більше успішних людей, лідерів, які беруть на себе відповідальність. Планета потребує людей, поруч з якими добре жити. Планета та наша країна потребує людей з мораллю та цінностями, які готові включитися в боротьбу, щоб зробити світ кращим, живим і гуманним!»

Дні були насичені експертними виступами відомих тренерів та бізнес-консультантів: Олексія Адаміва «Мислення підприємця» зі Львова, власниці школи Smm-marketing Олександри Струмчинської «Баланс між онлайн та офлайн інструментами», Світлани Наконечної «Майстерність ораторського мистецтва», експерта з 20 річним стажем Ірини Демкури, практиків від бізнесу Олени Шкільної, Олександри Філіковської, Галини Жмуд, Іванни Матвій, Ірини Головатої, Олени Рудик, Михайла Філіковського, Марії Матвійчук, Андрія Шкільного.

“Немає значення, багатий ти чи бідний, високий чи низький, молодий чи старший, де народився і в якій сім‘ї, чим займаєшся… Де і ким би ми не були, ми всі хочемо бути щасливими! Хтось шукає його в почуттях, хтось в роботі, хтось в багатстві, але, на жаль, у більшості людей ціль щастя не досягнута. Стоїть питання: чому і де ж усе це щастя, на яке я заслуговую?

Успіх не приносить щастя, але щастя справді сприяє успіху.
У той же час, коли середній рівень успішності є загальним для нашого суспільства, ті, хто досяг найвищих рівнів, мають одну спільну рису – усі вони майже до не стями закохані в свою справу, досягли рівня експерта, бо сам процес робить їх щасливими!!! Як запевняє Малкольм Гладуелл у «Неординарних», якщо ви присвячуєте десять тисяч годин якійсь справі, то в ній Ви станете одним із кращих в світі. А який найлегший спосіб провести час, займаючись чимось одним? Робити щось, що робить вас щасливими”, – зауважив Тарас Демкура 

Новини

No comments
Leave Your Comment

No comments