Тарас Демкура зустрівся з регіональним представником Міжнародної торгової палати в Сумській області

15 серпня 2019 р. місто Тернопіль з робочим візитом відвідав регіональний представник Міжнародної торгової палати в Сумській області та представник HI TECH office Україна Володимир Демура (Владимир Демура) та голова International Digital Heritage Foundation Анатолій Бондарчук.

Ціль візиту – підготовка до першого Українського конгресу в рамках Української виставки цифрової економіки USCDE-2019, що пройде в Києві з 26 вересня за участі провідних українських та зарубіжних експертів e сфері діджіталізації. Упродовж дев‘яти місяців будуть офлайн чи онлайн заходи, які можуть вивести digital економіку на якісно новий рівень!

Цілий день був насичений зустрічами з керівниками всіх рівнів: з міським головою Сергієм Надалом, головою обласної ради Віктором Овчаруком, заступником голови ОДА Ігорем Вонсом, начальником департаменту зовнішньо-економічної діяльності та фандрайзенгу Оксаною Качурівською, начальником департаменту туризму Ростиславом Яцківим, директором комунального підприємства «Туристично-інформаційний центр» Тарасом Ковальчуком, начальником охорони пам‘яток та архітектури Ярославом Пелехатим і на завершення дня – зустріч з одним із провідних ІТ-бізнесменів та експертів України, власником групи компаній “MagneticOne”, Русланом Савчишиним.
За підсумками зустрічей була досягнута домовленість зробити гідну промоцію та сформувати команду на перший конгрес в рамках Української виставки цифрової економіки USCDE-2019, що пройде в Києві, та домовилися провести в Тернополі 13 вересня перший в Тернополі форум медичного туризму та збереження довкілля.

Новини

No comments
Leave Your Comment

No comments