ТНЕУ та БО «Благодійний фонд родини Демкур» підписали меморандум про співпрацю

1 квітня 2019 року віце-президент Міжнародної торгової палати ICC Ukraine, керівник БО «Благодійний фонд родини Демкур» Тарас Демкура та ректор Тернопільського національного економічного університету Андрій Крисоватий підписали меморандум про співпрацю.

«Співпраця у сфері розробки освітніх платформ, навчальних програм, Інтернет-ресурсів для саморозвитку, пошуку та підтримки талановитих дітей і молоді, сприяння створенню умов для їх навчання, самоосвіти та розкриття творчих здібностей, у тому числі організація та фінансування стипендіальних програм – такі та інші напрями спільної роботи затвердили сьогодні, підписавши меморандум», – повідомив ректор ТНЕУ.

Як повідомив Тарас Демкура, сторони вже майже 5 років тісно співпрацюють у рамках різних проектів в економічній, культурній та соціальній сферах.

«Дякую Андрію Ігоровичу за приклад практико-орієнтованого керівника, який насправді турбується про майбутнє молодого покоління! Сьогодні прийшов час нам, бізнесменам, інвестувати в нашу молодь свій час та свій досвід. Останній проект, який ми спільно зорганізували з колективом ТНЕУ та навчально-науковим інститутом міжнародних економічних відносин ім. Б. Гаврилишина – бізнес-курс «MESH» викликав неабиякий інтерес у молоді і ми будемо продовжувати таку практику», – розповів Тарас Володимирович.

Підприємець наголосив, що Україні потрібна молода еліта, яка змінить країну один раз і назавжди.

 

 

 

<

p style=”text-align: justify;”> 

Новини

No comments
Leave Your Comment

No comments