Бізнес-курс «Mesh» стартує у Тернополі!

Маєш власну ідею і хочеш її реалізувати? Прагнеш дізнатися про основні навички підприємництва і монетизовувати свою справу? Цікавлять сучасні бізнес-тренди в економіці? Як вибрати власну  бізнес-ідею і чи буде вона мати попит? Тоді ми шукаємо саме тебе!

12 Березня 2019 р. у Тернополі розпочинається набір учасників на бізнес-курс «Mesh», який навчатиме прогресивну молодь:

  • основам маркетингу, формуванню підприємницької культури;
  • інструментам персонального брендингу;
  • навичкам ефективного управління бюджетом;
  • мистецтву онлайн та офлайн комунікації;
  • порадам щодо створення власного стартапу під керівництвом менторів;

Структура курсу вміщуватиме 8 лекцій (1 лекція щотижня), серед яких кожного заняття будуть  організовані виступи теоретиків та практиків різних бізнес-тем. Саме тому, головний лозунг «Mesh» – «Місце, де теорія і практика розмовляють єдиною мовою».

На тебе чекають практичні поради підприємців, тренерів та експертів у різних сферах, лекції, дискусії, брейншторми, нетворкінг-вечори, нові зустрічі з однодумцями і безліч нових ідей та навичок!

Після проходження навчального курсу на слухачів чекає завдання – створити в групах однодумців ідею свого стартапу та представити її на фінальному занятті, яке по завершенню оцінюватиме експертне журі. Переможців буде нагороджено грошовими преміями, а також всі учасники отримають відповідні сертифікати.

Засновники курсу – Тарас та Ірина Демкура – відомі підприємці та меценати запевняють, що для ведення успішної справи дуже важливо мати комплекс навичок підприємливості і молодь повинна це розвивати в собі.

Партнер-співзасновник бізнес-курс «Mesh» у м. Тернопіль – Тернопільський національний економічний університет

Партнери  курсу – Тернопільський національний педагогічний університет імені  Володимира Гнатюка; Тернопільський національний технічний університет ім. Івана Пулюя.

Участь безкоштовна!

Приходь 12 березня у Тернопільський національний економічний університет   на презентацію курсу за адресою: м. Тернопіль, вул. Львівська, 11; ауд.1209; початок о 12:00;

13  березня у Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира   Гнатюка  на презентацію курсу за адресою:  м. Тернопіль, вул. Максима Кривоноса, 2;

14  березня у Тернопільський національний технічний  університет імені  Івана Пулюя  на презентацію курсу за адресою: м. Тернопіль, вул. Руська, 56. 

Після цього відбудеться реєстрація учасників і на основі конкурсного відбору буде обрано найкращих слухачів.

Маєш ідеї – сміливо заявляй про себе і долучайся до курсу «Mesh»!

За деталями звертайся до координаторки курсу – Наталі Волощук за контактним номером або ж за електронною скринькою: + 3 8 (097) 20 95 974; voloshchyk_n@ukr.net;   

– координатори від ТНЕУ: кандидат економічних наук, доцент, заступник директора ННІМЕВ ім. Б.Д.Гаврилишина – Роман Зварич:   + 3 8 (096)  551 30 00; студентка 4-го курсу ТНЕУ – Зоряна Юзвін: + 3 8 (098) 602 00 19;

– координатор від ТНПУ ім.  В. Гнатюка – Чорній Анастасія   –  проектний менеджер, асистент кафедри романо-германської філології ТНПУ ім. В.Гнатюка, за контактним номером: + 3 8 (067) 731 09 48;

– координатор від ТНТУ ім.  Івана Пулюя – Фалович Володимир Андрійович – доктор економічних наук, завідувач кафедри промислового маркетингу ТНТУ імені Івана Пулюя за контактним номером: + 3 8 (067) 735 74 84.

Деталі: http://mesh.com.ua/.

Подія у ФБ: https://www.facebook.com/events/2068810586489962/

 

 

 

 

Новини

No comments
Leave Your Comment

No comments