Конкурс учнівських відеопроектів «EСO LIFE: життя у стилі еко»: як це було

Одне 20-секундне відео може назавжди змінити наше бачення екологічної проблеми та спонукати суспільство до еко-трансформації свідомості. Саме під таким девізом пройшов Конкурс учнівських рекламних відеопроектів «EСO LIFE: життя у стилі еко» у травні 2018 року, учасниками якого стали учні 7-11 класів середніх загальноосвітніх шкіл м. Львова. Із 41 рекламних відеороликів, поданих до Конкурсу, до фіналу було відібрано 15.

Переможцями Конкурсу, беззаперечно, стали усі його учасники, які представили свої роботи і отримали оплески аудиторії та цінні подарунки від спонсорів. Школа переможця Конкурсу (Мирослава Гнилякевич, учениця 7-го класу Львівської державної художньої школи) отримала у подарунок багато-функціональний пристрій для друку.

Як зазначив у своєму вітальному слові заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, переглянуті конкурсні роботи змушують задуматися над усталеними речами, які видавалися раніше такими, що не завдають шкоди довкіллю.

«Важливість цього заходу беззаперечна, – переконаний декан економічного факультету ЛНУ імені Івана Франка Ростислав Михайлишин. – Адже виховання учнівської молоді через актуалізацію гострих проблем екології – важлива складова формування покоління нового типу!»

Розвиток комунікації між закладами середньої освіти, вищої школи, міста та бізнесу дозволить нам сформувати злагоджений освітній простір, зауважив Пан Ростислав.

«Соціальне та екологічно відповідальне підприємництво на сьогоднішній день – це фактично основа подальшого сталого розвитку не тільки окремої країни, а й світу взагалі. Саме тому так важливо, щоб кожен бізнесмен орієнтувався у своїй діяльності не тільки на заробіток, а й на створення соціальної та екологічної цінності для споживачів», – переконаний Тарас Демкура, віце-президент Міжнародної торгової палати ICC Ukraine, співзасновник проекту «Життя в стилі ЕСО».

ВІДЕО: https://www.facebook.com/185609038446093/posts/787492048257786/ 

«EСO LIFE: життя у стилі еко» – це освітня платформа для пропаганди еко-трендів в середовищі міста. Він зорієнтований на соціально-свідому, підприємливу та ініціативну студентську молодь, готову змінювати усталені стереотипи. Кінцевої мети студенти досягнуть завдяки реалізації своїх еко-проектів, спрямованих на пропаганду життя у стилі ЕCО!

<

p style=”text-align: justify;”>4 грудня 2018 року з ініціативи студентів та викладачів Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося відкриття проекту «ECO LIFE: життя у стилі еко», який підтримали Львівська міська рада, Національна туристична організація України, проект «Життя в стилі ЕКО», громадські організації та соціально відповідальні бізнесмени. Деталі відкриття – вже незабаром!

Новини

No comments
Leave Your Comment

No comments