Тарас Демкура приєднався до потужної команди провідних бізнесменів України

Віце-президент з питань регіонального розвитку, керівник регіонального представництва у Тернопільській області Міжнародної торгової палати ICC Ukraine Тарас Демкура долучився до проекту БІЗНЕС 100, до якого входять найпотужніші, репутаційні та ідейні бізнесмени України.

«Для мене велика честь долучитися до проекту та співпрацювати з такою потужною командою амбіційних лідерів. Я переконаний, що репутація українських підприємців потребує постійної системної роботи для того, щоб позитивно позиціонувати Україну на міжнародній арені. Саме для цього і долучаюсь до проекту, який вважаю системою створення бізнесменами майбутнього України», – говорить Тарас Володимирович.

БІЗНЕС100 – це унікальна платформа для комунікацій і взаємодії білих, репутаційних підприємців, які стають співвласниками єдиного в Україні колективного ділового медіа – Журналу БІЗНЕС. Окрім друкованого аналітичного щомісячного видання та ділового Інтернет-порталу business.ua проект також організовує та проводить бізнес-івенти за участю найвпливовіших національних інвесторів БІЗНЕС100, серед яких Василь Хмельницький, Віталій Антонов, Віктор Іванчик, Олександр Громико, Тетяна Печаєва, Ігор Ліскі та інші. Відтепер команду підсилить своєю присутністю і Тарас Демкура.

Свою місію у проекту Тарас Володимирович бачить у підтримці та пропагуванні культурної дипломатії, бо переконаний, що підприємці повинні бути амбасадорами культури своєї держави. Бренд «Україна» повинні знати у світі через нашу неймовірно багату культурну спадщину.

Родина Демкур має значний арсенал здобутків, присвячених питанням культурної дипломатії та підтримки молоді. Започатковано ряд культурних проектів з популяризації робіт геніального скульптора Йогана Пінзеля, феномену борщівської вишиванки,  засновано інтернет-телебачення (україномовний рупор для українців за кордоном – mediacast.tv), відкрито Арт Бізнес Хаб 5.0 – платформу для взаємодії бізнесу та реалізації культурних проектів, засновано бізнес-курс для молоді.

«Запрошую соціально відповідальних підприємців долучатися до потужної бізнес-спільноти, підсилювати проект цінностями свого бізнесу, знаходити спільні інтереси та об’єднуватись заради процвітання України. Адже якщо ми не дбатимемо про майбутнє сьогодні – завтра ми ризикуємо втратити країну», – Тарас Демкура.

_____

1 грудня легендарному виданню, яке стало частиною становлення українського підприємництва, виповнюється 26 років!

Сьогодні – це унікальне КОЛЕКТИВНЕ ДІЛОВЕ МЕДІА та платформа для взаємодії бізнесу, який сплачує податки, не дає хабарів та інвестує в Україну. Для отримання запрошення на участь у заході, де Ви зможете познайомитись з ключовими партнерами-бізнесменами проекту Бізнес 100 з усієї України, необхідно заповнити заявку: https://bit.ly/2QCsPBP

 

Прес-служба Тараса Володимировича Демкури

Новини

No comments
Leave Your Comment

No comments