Soft-Skills навички: чому сьогодні це важливо – Тарас Демкура

У ТНЕУ 13 листопада 2018 року відбулася зустріч на платформі Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Гаврилишина, яка була присвячена важливості володіння Soft-Skills навичками.

Головні питання, які обговорювалася під час цього заходу, стосувалися того, чому такі навички для нас важливі, чи достатньо сьогодні мати вузьку професійну спеціалізацію, щоб бути успішним, що потрібно змінювати в освітній сфері, щоб розвивати універсальні компетенції.

Своїм досвідом зі студентами поділилися ректор ТНЕУ Андрій Крисоватий, Олена Сохацька, Тарас Демкура, Мирослава Гурик, Тетяна Бучинська, Галина Дресь, Ліля Проць, Віталій Гринів, Едуард Романюта, Рустам Давлетов, Людмила Герман та інші.

«Сьогодні був надзвичайно насичений, цікавий та креативний день. Дякую ректору ТНЕУ Андрію Крисоватому та директору іституту міжнародних економічних відносин Ірині Іващук за надзвичайно актуальний захід – це насправді те, що потрібно зараз для молоді! Продовження зустрічі було присвячене Всесвітньому дню доброти. Ми малювали новорічні іграшки, які потім передамо в один з будинків для людей похилого віку. Щодо спілкування з молоддю, то мав нагоду поділитися своїм досвідом та розповів, які гнучкі навики будуть потрібні для сьогодення», – розповів віце-президент Міжнародної торгової палати Тарас Демкура.

Новини

No comments
Leave Your Comment

No comments