Відбулись зустрічі Ділових Українських Жінок Києва, Тернополя, Сумщини та Харківщини

Впливові жінки з активною життєвою позицією, лідери у різноманітних сферах діяльності – підприємництва, fashion індустрії, медицини, туризму та ін. – усіх об’єднала спальна меті: зміцнення впливу та ролі жінки у реформуванні українського суспільства.

ГО «Ділові Українські Жінки» у Сумах

6 листопада 2018 року ділові жінки Сумщини мали нагоду зустрітися з Наталією Нетовкіною, засновницею бренду ZARINA, президентом ГО «Ділові Українські Жінки». У Сумах даний проект був презентований вперше, але викликав великий інтерес у аудиторії. Позитивний відгук від місцевих бізнес-жінок отримали завдання і місія організації, а саме:  

  • вплив на духовний розвиток сучасного суспільства шляхом створення  передового громадського суспільства;
  • сприяння розкриттю творчого потенціалу жінок і їх реалізації в суспільстві, та реалізації спільних бізнес-проектів;
  • сприяння формуванню відповідального молодого покоління.

У рамках бізнес-зустрічі виступила також Ірина Демкура, співвласниця ТЦ «Атріум», президент ГО «Ділові Українські Жінки» у м. Тернопіль. Пані Ірина поділилась досвідом створення філіалу організації у своєму місті та надихнула ділових жінок Сумщини на започаткування осередку ГО у Сумах.

«Ранкова кава ділової жінки» у Харкові

А вже 8 листопада 2018 року у місті Харкові відбулась традиційна бізнес-зустріч «Ранкова кава ділової жінки», спікером якої виступила Ірина Демкура. Тема зустрічі «50 думок за 50 хвилин» викликала великий інтерес у присутрніх. Говорили про те, як підвищити свою ефективність, підняти харизму, поліпшити навички комунікації.

Пані Ірина поділилася своїм баченням успіху в особистому житті, бізнесі та суспільстві. Легкість в спілкуванні, ясність викладу думок, щирість і емоційність не залишили байдужим нікого.

«Ранкова кава ділової жінки» – це серія public talk зустрічей з відомими і цікавими спікерами, де учасники мають можливість презентувати себе, свій бізнес, поділитися успіхом чи навпаки отримати пораду для розв’язання проблеми.

 

Новини

No comments
Leave Your Comment

No comments