V Міжнародна науково-практична конференція «Гостинність, сервіс, туризм: досвід, проблеми, інновації»

У Києві 27 – 28 квітня, пройшла V Міжнародна науково-практична конференція «Гостинність, сервіс, туризм: досвід, проблеми, інновації». Захід відбувся на Факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Київського Національного Університету Культури та Мистецтв.

Участь у конференції взяли викладачі, аспіранти, докторанти, науковці та практичні організатори туристичного, готельного та ресторанного бізнесу. Привітав учасників форуму голова ГО “Національної туристичної асоціації», радник Першого Віце-Прем’єр міністра – Іван Ліптуга, який виступив на тему «Перспективи розвитку туристичної галузі в Україні».

Виступ Тарас Демкури був присвяченій темі: «Культурна дипломатія як інструмент промоції України», а також презентації проекту «Життя в стилі ЕКО» для індустрії гостинності, як один із трендів часу.

 «Дякую декану факультету Комарніцькому Ігору Олеговичу, в.о. завідувачу кафедри міжнародного туризму, заступнику декана Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Христині Василівні Плецан та всій дружній команді за високий рівень організації, професійні виступи експертів із різних країн, а також висококваліфіковані доповіді студентів. А найбільше мені сподобалася надзвичайно привітна атмосфера, яка панує в КНУКіМ – що студенти, що викладачі тісно спілкуються та співпрацюють один з одним відчувалося на кожному кроці! Домовилися про постійну співпрацю в різних дотичних проектах.» – коментує захід Тарас Демкура.

Життя с стилі Eco, Культурна дипломатія, Новини

No comments
Leave Your Comment

No comments