У Черкасах відбудеться Бізнес-Форум підприємців та презентація Культурно- мистецького проекту “Під зорею Пінзеля”

10 – 11 травня у Черкасах, відбудеться Бізнес-Форум підприємців та низка супутніх заходів для молоді, присвячених важливості запровадження сучасних трендів маркетингу для бізнесу, обговорюванню особливості покоління NEXT, презентації нових перспективних проектів співпраці як в економічній, так і в культурній сферах.

Відтак, 11 травня у приміщені Черкаського Художнього музею відбудеться презентація Культурно-мистецького проекту “Під зорею Пінзеля”, яка 15 квітня з великим успіхом відбулась в столиці Португалії – м. Лісабон, у приміщенні найбільшого у Португальській Республіці Національного палацу Марфа і незабаром  6-7 травня запланована на Сході України у м.Рубіжне  та м. Севередонецьк.

Спікером зустрічей запрошений Тарас Демкура – успішний підприємець, меценат, колекціонер, видавець, віце-президент з питань регіонального розвитку, керівник регіонального представництва у Тернопільській області Міжнародної Торгової Палати ICC Ukraine, власник торгівельно-відпочинкового центру «Атріум», Музею колекції ексклюзивних ретро-автомобілів «Ретро-кортеж» та етногалереї автентичних ужиткових речей «Спадок».

Повна програма запланованих зустрічей

10 травня

14. 00 – Нові перспективи для молоді в час змін (ЧДТУ). 

Адреса: вул. Шевченка, 460 Головний корпус , “Кінозал”.

18. 00 – Бізнес -Форум підприємців

Адреса: Ресторан “Колос Plus” вул. Смілянська, 149.

Під час зустрічі буде чудова нагода для успішних підприємців поділитися власними успішними кейсами впровадження маркетингових інструментів для сталого розвитку бізнеса, у час змін та глобалізації, познайомитись та дізнатися нові тренди сьогодення.

11 травня

12. 50 – Нові перспективи для молоді в час змін (ЧНУ)

Адреса: вул. Шевченка 81, 1 корпус 2 пов., Конференц зал.

15. 00 – Презентація Культурно- мистецького проекту “Під зорею Пінзеля”. 

Адреса: Черкаський Художній музей вул. Хрещатик, 259.

19. 00 – Бізнес зустріч “ Нові можливості в час змін”. 

Адреса: Готель “Апельсин” вул. Фрунзе, 145 (6 пов., Конференц зал).

 

Культурна дипломатія, Новини, Під зорею Пінзеля

No comments
Leave Your Comment

No comments