У Португалії відбувся економічний форум «Україна – можливості бізнесу для португальських компаній»

14-15 квітня 2018 року у столиці Португалії м. Лісабон відбулась презентація культурно-мистецького мультидисциплінарного проекту «Під зорею Пінзеля. Барокове мистецтво і строї епохи» та економічного потенціалу Тернопілля та України в цілому.

Захід відбувся за підтримки Управління публічної дипломатії МЗС України та Посольства України в Португальській Республіці, Міжнародної торгової палати, Спілці української молоді Португалії, Благодійного Фонду родини Демкур, з ініціативи Етно- галереї “Спадок”, дизайнера Івони Лобан та керівників  проекту «Під Зорею Пінзеля». Подія проходила у приміщенні найбільшого у Португальській Республіці Національного палацу Мафра.

У перший день відбувся економічний форум «Україна – можливості бізнесу для португальських компаній», в рамках якого було презентовано інвестиційний потенціал Тернопільщини та України в цілому. Форум відвідали, представники бізнесу в Португалії, представники бізнес-спільноти України та української бізнес спільноти Іспанії.

У круглому столі взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол України в Португальській Республіці Інна Огнівець, яка відкрила захід та представила бізнес напрямки, в яких вже успішно співпрацюють українські компанії в Португалії.

Гостям заходу продемонстрували відеоролик про зростання інвестиційної привабливості України. Його можна переглянути за посиланням:

Рікардо Бешіла, Голова Парламентської групи дружби Асамблеї Республіки привітав учасників і запевнив, що парламент Португалії сприятиме тісній співпраці між Україною та Португалією та наголосив про зростання інвестиційної привабливості України, завдяки євроінтеграційним процесам, які нині дуже позитивно вливають на цей аспект. 

Жоржи Олівейра – Голова Торгової Палати «Португалія – Україна», в свою чергу, зазначив, що після прослуханої презентації про інвестиційний потенціал України, має намір із представниками Палати відвідати країну з інвестиційними пропозиціями та завітати на  Тернопільській інвестиційний форум, що пройде 24-25 травня.

Під час круглого столу були презентовані проект «Екологічні будинки» та ювелірний бренд – Zarina.

Віце-президент Міжнародної торгової палати, Тарас Демкура, під час свого виступу наголосив про важливу роль Міжнародної Торгової Палати ICC Ukraine та її регіональних представництв у розвитку міжнародного бізнес-партнерства.Також були презентовані такі інвестиційні об’єкти Тернопільщини, як Аеропорт, Тернопільській логістичний кластер, Міжнародний центр транскордонної співпраці  «Трансімперія» та екологічний проект «Життя в стилі ЕКО».

Наталія Волощук, голова ГО «Туристична асоціація Тернопілля», керівник «Благодійного фонду родини Демкур», розповіла про соціальну відповідальність бізнесу, як платформу для потенційного партнерства соціально-економічного розвитку Тернопільщини, України в цілому та поділилася досвідом проробленоі роботи.

Відео- презентацію інвестиційного потенціалу Тернопільщини можна переглянути за посиланням:

По завершенню презентацій учасники ще довго ставили питання учасникам панельних дискусій та виражали свою готовність приїхати зі своїми комерційними пропозиціями.

В рамках зустрічі презентували інвестиційні паспорти Тернопільської області, які були надані головою Тернопільської ОДА, Степаном Барною та паспорт міста Тернопіль переданий міським головою міста Тернопіль, Сергієм Надал.

На заході були присутні португалькі ЗМІ, які виявили неабияку зацікавленість тематикою форума. Вони спілкувались із спікерами та задавали багато цікавих запитань щодо України.

Економічний форум «Україна – можливості бізнесу для португальських компаній»,став унікальною можливістю промоції економічного та інвестиційного потенціалу України в світі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ICC Ukraine, Благодійний фонд сім'ї Демкури, Новини

No comments
Leave Your Comment

No comments