Виїзне засідання ICC UKRAINE у Харкові

У Харкові відбулось виїзне засідання Міжнародної торгової палати та спільний захід ICC Ukraine та Харківської обласної державної адміністрації – практична конференція «Взаємодія бізнес-асоціацій і місцевої влади у сприянні державним реформам», за участю Президента ICC UKRAINE Володимира Щелкунова та голови Харківської обласної ради Чернова Сергія, віце-президента ICC UKRAINE Тараса Демкури, представників влади, громадськості та бізнесу.

Тема виступу Тараса Демкури – «Соціальна відповідальність бізнесу крізь призму культурної дипломатії».

«Головна задача форуму-скоординувати дії представників бізнесу, всіх гілок влади, громадськості в сфері залучення інвестицій в регіон та виходу бізнесу на міжнародні ринки, а також, як допомогти об’єднаним територіальним громадам вести свою господарську діяльність та залучати інвестиці-керівників громад на форумі було більш як тридцять. Новими членами Міжнародної торгової палати стало десять нових компаній, серед яких будівельна компанія з Харкова»Асоціація «Регіонального будівництва» м.Харків, яка займає понад 80% будівельного ринку регіону». – зазначає Тарас Демкура.

Під час свого виступу, був презентуваний проект «Життя в стилі ЕКО», який пропонує зробити перший крок до екологічної трансформації соціуму через зміну підходів до підтримування чистоти в побуті та в індустрії гостинності. Поєднання вимог споживачів та можливостей бізнесу може докорінно змінити звичні уявлення про те, як ми живемо, що використовуємо, як харчуємося та відпочиваємо, як наш стиль життя впливає на довкілля. Проект пропонує відповідально підійти до забезпечення екологічності в побуті та бізнесі.

Більше деталей про проект “Життя в стилі EKO” за посиланням: http://demkura.com/eco/

Нагадаємо, що Міжнародна торгова палата представлена в 127 країнах світу і являється самою впливовою торговою організацією в світі в той час, хорошою площадкою для налагоджування ділових та партнерських відносин по всьому світу в різних сферах економіки. Головний напрямок діяльності ICC Ukraine – міжнародне співробітництво, створення умов для інтеграції українського бізнесу до міжнародної бізнес – спільноти.

ICC Ukraine, Новини

No comments
Leave Your Comment

No comments