Проект «Амбасадори Тернополя»

ГО «Туристична Асоціація Тернопілля» звернулася офіційно з листом до Тернопільської міської ради на предмет ініціювання про сприяння у започаткуванні проекту «Амбасадори Тернополя», як елементу маркетингової стратегії міста.

Одним із завданням проекту віднайти активних громадян вихідців з Тернопілля, які завдяки своєму міжнародному авторитету та професійній діяльності сприяють промоції Тернополя як достойного місця для проведення заходів ділової гостинності та гідно представляють свій край як на батьківщині, так і за її межами.

Метою звернення є належне інформування, висвітлення, популяризації та просування бренду міста Тернопіль, залучення до міста інвестицій та проведення міжнародних заходів, створення конгрес-центрів, створення нових туристичних маршрутів та туристичних продуктів для промоції рідного краю.

Одним із завданням проекту – віднайти активних громадян вихідців з Тернопілля, котрі завдяки своєму міжнародному авторитету та професійній діяльності сприяють промоції Тернополя як достойного місця для проведення заходів ділової гостинності та гідно представляють свій край як на батьківщині, так і за її межами.

ГО "Туристична Асоціація Тернопілля", Новини

No comments
Leave Your Comment

No comments