Перший Туристичний Форум відбувся у Тернополі

У кінотеатрі «Палац кіно» відбувся перший Тернопільський Туристичний Форум (ТТФ-2018) під гаслом «Від ініціатив до дії».

Кращі фахівці індустрії гостинності міста, керівники туристичних компаній, представники навчальних закладів, закладів розміщення, харчування, експерти у сфері туризму зі Львова та Одеси зібралися, аби обговорити шляхи розвитку туристичної галузі у Тернополі, яка є однією з найважливіших напрямків стратегічного розвитку міста.

«Основне завдання сьогодні – це донести інформацію мешканцям усієї України про Тернопіль та Тернопільщину в цілому, адже у нашого краю є великий туристичний потенціал, який вартий уваги, – зазначає міський голова Тернополя Сергій Надал. – Чимало сакральних пам’яток, замків, палаців та інших унікальних об’єктів архітектурної спадщини, якими славиться наша земля, знаходяться не у самому Тернополі, а на території області, тому сьогодні дуже важливим для нас є створити єдиний туристичний простір з сучасною інфраструктурою, який об’єднає Тернопіль, область та Україну в цілому».

Завершився TTF – 2018. Перший Тернопільський Туристичний Форум, який був надзвичайно цікавим та продуктивним. Дякую за організацію такого дуже потрібного заходу таким ентузіастам, як голова ГО «Туристична асоціація Тернопілля» Наталя Волощук та керівник ТІЦ Тарас Ковальчук! Ми ділилися досвідом, креативними ідеями, підняли чимало важливих питань та проблем індустрії. Всі учасники домовилися за тісну співпрацю. Це перший значний крок до спільного бачення розвитку регіону та конструктивної співпраці!” – прокоментував подію Тарас Демкура, учасник та спікер TTF – 2018.

<

p style=”text-align: justify;”>Організували форум Тернопільська міська рада, громадська організація «Туристична Асоціація Тернопілля» та комунальне підприємство міської ради «Туристично-інформаційний центр міста Тернополя».

ГО "Туристична Асоціація Тернопілля", Новини

No comments
Leave Your Comment

No comments