Учасники міжнародного проекту “Молодіжний лідер” відвідали етногалерею “Спадок”

Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій за підтримки Тернопільської обласної державної адміністрації організував тренінговий проект для молодих лідерів із числа української діаспори під назвою “Молодіжний лідер СКУМО”. В період з 17 по 25 березня на Тернопільщині перебувають лідери та активна молодь діаспори Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій.

В рамках візиту до регіону учасники завітали до етногалереї «Спадок». Під час насиченої на враження екскурсії, відбулась цікава розмова про спільні традиції для країн Європи й етно-регіонів України.

Мета проекту “Молодіжний лідер СКУМО” – підготовка майбутніх лідерів серед представників молодіжних організацій діаспори; проведення з ними системної роботи для розвитку кращих здібностей, визначення потенціалу та талантів; активне залучення в процеси розвитку молодіжного діаспорного руху та Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій; розбудові діаспорних структур задля консолідації світового українства, збереження національно-культурної самобутності, зміцнення наявних і налагодження нових контактів.

<

p style=”text-align: justify;”>Завдання проекту – зібрати кращих представників молоді діаспори різних країн світу з лідерським потенціалом; розвивати неформальні форми навчання для молоді, покращити навички та засвоїти нові знання; навчити основам лідерства та розвитку громадського сектору – починаючи від принципів керування організацій, роботи з членством, фандрайзингу, комунікацій та завершуючи проектним менеджментом.

Етногалерея "Спадок", Новини

No comments
Leave Your Comment

No comments