Зустріч з учасниками Executive MBA 2018 від Києво-Могилянської Бізнес-Школи

Нещодавно Тарас Демкура отримав чудову нагоду виступити перед учасниками Executive MBA 2018 від Києво-Могилянської Бізнес-Школи, під час їх візиту до Тернополя в рамках навчального туру «Нові можливості проривного розвитку: відкриті системи» за курсом «Практики сучасного управління». Круглий стіл проходив на базі Центру європейських та міжнародних студій ТНЕУ.

«Моїми екзаменаторами були керівник програми MBA Марина Маслова та 14 топ-менеджерів зі всієї України. Задавали питання про всі сфери моєї діяльності, але найбільше всіх цікавила тема соціально-відповідального бізнесу. Група досліджувала як управлінець налаштовує свою бізнес-систему в глобальному крос-культурному середовищі», – розповідає Тарас Демкура.

Завдання даного українського навчального туру – вийти з власного бізнес-контексту та на практиці дослідити дієвість сучасних стратегій та підходів в українському середовищі.

Керівник програми Навчального туру Executive MBA 2018 Марина Маслова зазначила, що Executive MBA – програма для лідерів стратегічних змін.

«Ми у Тернополі працюємо за програмою топ-менеджерів. Місія програми – розвивати спроможності впроваджувати стратегії в глобальному крос-культурному бізнес-середовищі; вийти на нові масштаби стратегічного впливу – трансформації та розвитку систем; розвиток лідерського та управлінського потенціалу», – підкреслює керівник програми. 

<

p style=”text-align: justify;”>Таким чином, учасники програми мають можливість кожного разу відвідувати нові регіони України та відпрацьовувати цілісний методологічний підхід до формування стратегічної архітектури компанії в умовах відкритих систем.

Новини

No comments
Leave Your Comment

No comments