ГО «Туристична Асоціація Тернопілля» запрошує на TTF – 2018 

23 березня у Тернополі відбудеться Перший Тернопільський Туристичний Форум – TTF – 2018. Організаторами заходу виступають: ГО «Туристична Асоціація Тернопілля», Тернопільська міська рада, Туристично-інформаційний центр м.Тернополя.

TTF- 2018 – це єдиний простір для обміну думками й досвідом кращих представників індустрії гостинності міста, активізація розвитку внутрішнього туризму, просування українського туристичного продукту на міжнародний ринок та популяризація туристичних можливостей та маловідомих об’єктів Тернопілля.

Перший Тернопільський Туристичний Форум це спосіб демонстрації широкому колу фахівців новітніх досягнень у сфері послуг, комунікації не лише у сфері туризму, а й в таких важливих напрямках, як маркетинг, реклама, створення та просування бренду, IT-технології, готельно -ресторанного бізнесу.

TTF – 2018 стане місцем зустрічі та платформою для діалогу професіоналів індустрії туризму та гостинності, представників органів влади, бізнесу, громади, а також залучення грантів та інвестицій. Організатори запланували 5 панельних дискусій та понад 25 компетентних в даній галузі спікерів.

Подія має на меті напрацювати шляхи розвитку туристичного бізнесу в регіоні та об’єднати задля цього гравців туристичної галузі, окреслити основні тренди в розвитку туризму міста за участі представників міських самоврядних органів, комунальних закладів і установ міста (міські ТІЦ, музеї, заклади культури, органи освіти), бізнес-суб’єктів туристичного бізнесу (туристичні оператори, заклади розміщення, харчування, перевізники, рекламні агенції), галузевих громадських організацій та ініціатив, міських навчальних закладів з підготовки кадрів сфери рекреації та туризму в області.

Участь у Форумі безкоштовна. Зареєстрація доступна за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeK7gWvg20UH2HnC9o97MaMhb9y6rem9QFanqIFupYHAfekiQ/viewform?c=0&w=1

<

p style=”text-align: justify;”> 

ГО "Туристична Асоціація Тернопілля", Новини

No comments
Leave Your Comment

No comments