Перший бізнес-форум “Майстерня бізнесу: Маркетинг Next” відбувся в Чернівцях

Нещодавно в Чернівцях, відбувся перший із серії бізнес-форум “Майстерня бізнесу: Маркетинг Next”. Під час якого відомі підприємці, експерти у різних сферах діяльності, поділилися з учасниками власним успішним досвідом та актуальними бізнес-кейсами.

Одним зі спікерів форуму став Тарас Демкура, віце-президент з питань регіонального розвитку, керівник регіонального представництва у Тернопільській області Міжнародної Торгової Палати ICC Ukraine, дійсний член Ради засновників компанії «Amway». Він поділився своїм власним прикладом побудови успішного бізнесу, побудованого на цінностях та філософії.

Марина Кирилюк — маркетолог, бізнес-тренер, директор агентства консалтингу «Західна маркетингова компанія», розповіла гостям заходу основні принципи соціального маркетингу та причини стрімкого розвитку соціально-відповідального бізнесу в Україні.

Про тренди управлінських навичок на найближчі 2 роки у своєму виступі розповів Олег Катеринюк – регіональний директор Міжнародної освітньої мережі бізнес-школи для дітей та підлітків “MiniBoss Чернівці Бізнес-школа”.

Організатори заходу створили чудову продуктивну атмосферу. Учасники форуму мали можливість само презентувати себе та познайомити спільноту зі своєю діяльністю, а також отримати багато корисних контактів.

Ініціатором проведення першого бізнес-форуму “Майстерня бізнесу: Маркетинг Next” виступає проект “Життя в стилі ЕKO”. Метою якого є створення комфортної для проживання та співпраці екосистеми в різних сферах життєдіяльності.

Життя с стилі Eco, Новини

No comments
Leave Your Comment

No comments