Можливості в час змін – Маркетинг Next: анонси заходів та подій

Тарас Демкура перший, хто системно з наукової точки зору дослідив теоретико-методологічні засади маркетингових комунікацій компаній мережевого маркетингу в умовах глобалізації. У своїй науковій праці він розкрив особливості формування маркетингових комунікацій глобальними компаніями мережевого маркетингу та здійснив аналіз діяльності компанії мережевого маркетингу в Україні.

Саме тематиці важливості запровадження сучасних трендів маркетингу для бізнесу, буде присвячена низка заходів у м. Чернівці та м. Житомир, 20-22 лютого за участю Тараса Демкури.

У Чернівцях усіх бажаючих запрошують на перший із серії масштабних бізнес-форумів – “Майстерня бізнесу: Маркетинг Next”. Де Тарас Демкура і відомі підприємці та експерти у різних сферах діяльності, поділяться власними успішними кейсами впровадження маркетингових інструментів для сталого розвитку бізнеса, у час змін та глобалізації.

Адреса проведення заходу: м.Чернівці, вул. Комарова, 28г,

Ресторан “Winston Hall”, комплекс “Ozyornoe”. Початок о 19:00. Обов’язкова форма для реєстрації доступна за посиланням: https://goo.gl/4rBXVu.

Також Тарас Демкура проведе зустріч із студентами економічного факультету ЧНУ, де обговорюватимуть особливості покоління NEXT та яким чином сучасні тренди формуватимуть розвиток бізнесу у 2018р.

Адреса проведення заходу: м.Чернівці, Кафедра маркетингу, інновацій та регіонального розвитку ЧНУ ім.Ю.Федьковича. Початок о 13:00.

22 лютого усіх зацікавлених підприємців Житомирщини запрошують на зустріч з Тарасом Демкурою – “ Нові бізнес можливості у час змін”. В ході заходу будуть окреслені основні бізнесові тренди часу, а також презентовані нові перспективні проекти співпраці як в економічній, так і в культурній сферах.

Адреса проведення заходу: м. Житомир, вул. Покровська, 6 (Офіс GIZ). Початок о 15:00.

Новини

No comments
Leave Your Comment

No comments