Засідання Ради “Тернопільського земляцтва” у Києві

У Києві, 7 лютого, відбулося засідання Ради «Тернопільського земляцтва» під головуванням його керівника Валерія Йосиповича Бачинського, за участю директора-розпорядника Національного академічного драмтеатру імені Івана Франка. В ході зустрічі відбулось розподілення функціональних обов‘язків керівного складу.

Тараса Володимировича Демкуру було призначено відповідальним за зовнішньоекономічну співпрацю та зв‘язки з діаспорою. Також, було визначено відповідальних за кожен район області та затверджено Медаль земляцтва, якою будуть нагороджувати славетних земляків. Товариству був представлений звіт щодо створення сайту земляцтва.

Окрему увагу на зборах приділили обговоренню ходу підготовки до презентації економічного та культурного потенціалу Тернопільщини в Києві «Благословенне Тернопілля», що пройде 15 лютого в Українському домі.

<

p style=”text-align: justify;”>Наразі члени Ради «Тернопільського земляцтва» збирають та оновлюють інформацію щодо вихідців з Тернополя, які проживають в Києві, інших містах України та за її межами. Саме тому, було висунете прохання всім охочим долучитися до цієї ініціативи та допомогти у створенні списків славетних людей Тернопільщини, які своїми справами прославили рідний край, надсилати пропозиції на електрону адресу tdemkura@gmail.com .

ГО "Туристична Асоціація Тернопілля", Новини

No comments
Leave Your Comment

No comments