У Тернополі презентували проект Героїв АТО «Переможці»

Джерело: Тернополяни
Цієї суботи, 27-го серпня, у Тернополі розпочався показ мультимедійного соціального проекту «Переможці».

Впродовж  місяця виставка експонуватиметься у музеї ретро-автомобілів «Ретро-кортеж». Його провів куратор проекту, ведуча ТСН на каналі 1+1 Соломія Вітвіцька за участі героїв проекту Юрія Весельського, В’ячеслава Буйновського, Анатолія Фатєєва, Назара Барилка, Влада Кузнєцова, Василя Пелиша та Оксани Нежальської, повідомляє ТСН. На презентацію також  завітали партнери проекту хірург Ростислав Валіхновський разом із Андрієм Кононюком – бійцем АТО, якому  після тяжкого поранення в рамках  проекту «Переможці» відомий медик провів реконструктивні операці, власник та директор туристичної компанії «Феєрія» Ігор Захаренко, волонтерка Ганна Гвоздяр, а також відома тернополянка, директор міжнародної мережі ТСН Юлія Соцька.

У місто Тернопіль проект «Переможців» запросили місцеві підприємці і меценати Тарас та Ірина Демкури. Виставка відбудеться  за підтримки Центру національно-патріотичного виховання «Підкова», ТВЦ «Атріум», об’єднання Території особистого розвитку та музею старожитніх автомобілів «Ретро-кортеж».

Організатори радо доєдналися до благодійних ініціатив проекту, зокрема у напрямі розвитку спортивного протезування. Під час відкриття виставки сертифікат на встановлення спортивного протезу за фінансової підтримки організаторів буде вручено бійцю АТО з Тернопільщини.

«Разом ми зможемо зробити все, щоб наші герої, які живуть з протезами, почували себе рівноправними і самодостатніми громадянами. Сучасні технології дозволяють таким людям жити повним життям, працювати, займатися спортом і відчувати себе рівними. Вони заслуговують на гідне ставлення», – зазначив Тарас Демкура.

«Переможці» – це фотоекспозиція відомого українського фотографа Олександра Мордерера та арт-директора Тетяни Рубльової, відеоарт, серія сюжетів ТСН від Соломії Вітвіцької, а також спеціальний благодійний випускжурналу VIVA! Переможці. Проект розповідає 18 дивовижних історій бійців АТО та волонтерки, що втратили частини тіла в ході бойових дійна сході України, але не втратили мужності та сили духу.

Новини, Переможці

No comments
Leave Your Comment

No comments