Туристична асоціація Тернопілля співпрацюватиме з українською діаспорою в напрямку розвитку туристичної галузі

Джерело: TeNews

На запрошення Тернопільської обласної державної адміністрації голова громадської організації «Туристична асоціація Тернопілля», представник Благодійного фонду родини Демкур Наталія Волощук взяла участь у зустрічі з представниками угорської делегації під керівництвом представниці української національної спільноти в Угорському парламенті Ярослави Хортяні.

Як зазначила Наталія Іванівна, Туристична спільнота області готова і надалі розширювати співпрацю, а також реалізовувати нові проекти, у тому числі у галузі туризму та культури. «Ми зацікавлені не лише у залученні інвестицій в економіку, а й в гуманітарну та туристичну галузі. Співпраця з етногалереєю «Спадок» є основою подальшого розвитку співпраці і комунікації між двома транскордонними регіонами», – додала пані Наталія.

Українська діаспора – важливий інтелектуальний та інформаційний ресурс, потужний дипломатичний механізм у справі просування культурної дипломатії. Ярослава Хортяні подякувала за любов до української діаспори, яку відчуває на Тернопільщині, адже вона додає сили та натхнення.

 «Мета нашої поїздки, – розвиток туристичної галузі. Ще під час інвестиційного форуму я обіцяла повернутися до Тернопілля, щоб детальніше обговорити напрямки подальшої співпраці. Це не просто туризм, а налагодження контактів, створення етнотурів, адже Тернопільщина культурно багата область. Ми хочемо краще пізнати все те, що належить до нашої етнічної культури», – наголосила Ярослава Хортяні.

Гості також відвідали етногалерею родини Демкур «Спадок», де мали можливість не тільки на власні очі побачити красу вишиванок, а отримати фото спогад.

Етногалерея "Спадок", Новини

No comments
Leave Your Comment

No comments