Тарас Демкура отримав почесну відзнаку Міжнародної торгової палати

Виїзне засідання Міжнародної торгової палати ICC Ukraine та засідання Ради експортерів і інвесторів при Міністерстві закордонних справ України за участю начальника Управління економічного співробітництва МЗС України Олександра Данилейка, заступника міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Володимира Довганя, генерального секретаря ГУАМ Алтая Єфендієва відбулося 7 вересня 2017 року в Одесі.

Зокрема під час засідання Ради експортерів були обговорені найактуальніші питання ведення
експортно-імпортних операцій, сприяння виходу на міжнародні ринки українських товаровиробників та покращення законодавчої бази.

За вагомий особистий внесок в економічний розвиток та зміцнення нашої держави, розвиток підприємництва в Україні президент Міжнародної торгової палати Володимир Щелкунов нагородив підприємства та компанії з нагоди Дня підприємця, серед яких Микола Царенко, Ірина Ольховська, Володимир Демура, Олег Платонов, Анатолій Хоменко, Ірина Резник та інші.

Фото з мережі Інтернет

Фото з мережі Інтернет

Фото з мережі Інтернет

Віце-президента Міжнародної торгової палати Тараса Демкуру було нагороджено медаллю «Лідер національного бізнесу» за персональний внесок у розвиток національного підприємництва, зміцнення міжнародного іміджу України на зовнішніх ринках, надійну економічну та фінансову репутацію та конкретні здобутки у веденні зовнішньоекономічної діяльності.

Фото з мережі Інтернет

Під час засідання правління Міжнародної торгової палати Тарас Володимирович презентував проект від Міжнародної торгової палати та Національної туристичної асоціації «Життя в стилі еко», який спрямований на охорону навколишнього середовища та покращення екологічної ситуації в
Україні, покращання обслуговування в готельно-ресторанному бізнесі.

Фото з мережі Інтернет

Віце-президент Ігор Гресь доповів про правила торгівлі «Інкотермс», авторське право на яке має Міжнародна торгова палата. Директор департаменту виставкової діяльності Ткешалешвілі Є.В.
презентував можливість для підприємців представляти свої компанії чи продукти у виставкових залах в аеропортах Бориспіль, Жуляни та в комплексі «Парковий». Це також екслюзивна можливість, яку надає Міжнародна торгова палата.
На засіданні було підведено підсумки діяльності палати упродовж третього кварталу і затверджено план дій на четвертий квартал.

Новини

No comments
Leave Your Comment

No comments