Тарас Демкура розвиває меценатські традиції України

Джерело: TeNews

Віце-президент з регіонального розвитку Міжнародної торгової палати ICC Ukraine Тарас Демкура продовжує у своїй діяльності славні традиції українського меценатства. Він підтримує різні цікаві проекти, які дотичні до нашої культурної спадщини, а також полюбляє підтримувати цікавих і креативних митців, одним з яких є Олег Пінчук. Роботи останнього відомі далеко за межами України і знаходяться в багатьох відомих приватних галереях. З останніх цікавих фактів – нещодавно роботи Олега Пінчука були використані для дизайну годинників відомої швейцарської компанії «BOVET».

Наприкінці червня в музеї Митрополита Шептицького Тарас Демкура разом з Олегом Пінчуком відкрив виставку робіт митця, де в експозиції були представлені картини відомого художника Анатолія Галицького. Шедеври двох талановитих чоловіків створили цілісну і гармонійну атмосферу.

Про велику зацікавленість свідчили переповнені зали пошановувачів творчості майстра. Серед відомих гостей був Президент Американської торгової палати Андрю Гундер, член Ради директорів Британської торгової палати Наталія Добровольска, менеджер-директор UBS groupe Fabio Bruno Negri, відомий бізнесмен та колекціонер Зенко Автаназів, відомий галерист та мистецтвознавець Наталія Шпитковська, мисткиня зі Львова Роксоляна Шимчук, голова Спілки ветеранів-інвалідів Микола Подрезан інші.

Окрім того, Тарас Демкура передав заступнику генерального директора з науки Оксані Білі в дарунок для музею Митрополита Андрея Шептицького дві роботи Олега Пінчука – «Амстердам 1» та «Амстердам 2». Ці творіння гідно доповнили колекцію відомого музею.

Культурна дипломатія, Новини

No comments
Leave Your Comment

No comments