Відроджувати українську економіку взялися представники діаспори

Джерело: ЕнергоЛайф.інфо

Українці в усьому світі стурбовані станом економіки на Батьківщині. Аби хоч якось зарадити цій проблемі, сповільнити темпи падіння та вивести економічний стан України до тенденції зростання, учасники Світового конгресу українців утворили спеціальний орган – так званий Комітет з підтримки економічного розвитку України.

Про це повідомляє прес-служба Світового конгресу українців. Зокрема, новостворений орган покликаний підтримувати владні рішення, направлені на економічне зростання нашої держави. Представники української діаспори у всьому світі спрямують свої зусилля на те, щоб покращувати торгівельні стосунки України з іншими країнами, залучати на благо Батьківщини іноземні інвестиції, а також порекомендують, як покращити в Україні інвестиційний клімат.

Очолила Комітет Олена Кошарна, заступник президента СКУ. Коментуючи мету створення органу підтримки української економіки, вона зазначила, що на його благо трудитиметься близько 20 мільйонів українців, розселених по всьому світу. Їхні сили будуть спрямовані на те, щоб «сприяти експорту високоякісної продукції місцевого виробництва, по-друге, залучати інвестиції для модернізації та доступу до нових ринків, по-третє, створювати робочі місця і, наостанок, забезпечувати зростання їхніх доходів».

Культурна дипломатія, Новини

No comments
Leave Your Comment

No comments