В Теребовлі ретро-авта зустрічали найтепліше

Сьоме міжнародне туристичне ралі ретро-автомобілів «Золота Підкова 2016 — Дорогами Пінзеля» завітало 8 жовтня у наше рідне місто. Весь автопробіг тривав з 7 по 9 жовтня і проходив за маршрутом Тернопіль – Микулинці – Підзамочок – Бучач – Рукомиш – Теребовля – Тернопіль. За підтримки Теребовлянської міської ради було організовано урочисту зустріч на стадіоні «Колос»: під музичний супровід духового оркестру та ритм барабанів мажореток ТВУК, з хоругвами Теребовлі та молодіжними депутатами, що вручали учасникам сувеніри на пам’ять про місто. 
Анонсовано захід було на 14.00 та через незаплановану затримку кортежу у Бучачі теребовлянці терпляче очікували гостей до шостої вечора. Тим не менше, запалу до сутінків не поменшало. Фотографуватися із яскравими та унікальними старовинними автомобілями приходили цілими сім’ями, подекуди утворювалися черги із бажаючих зафіксувати себе поряд з іменитим гітлерівським Майбахом чи Ягуаром американського президента Ніксона.
Організатори акції були приємно вражені теплою зустріччю. Зокрема засновник тернопільського клубу «Ретро-Кортеж» Тарас Демкура прокоментував це так: «Особливо вразила зустріч в Теребовлі, де на стадіоні нас зустрічали з музикою та барабанами сотні місцевих жителів на чолі з міським головою, дарували подарунки кожному учаснику. Дякуємо за теплий прийом всім!».

«Шкодуємо, що через пізній час не вдалося провести запланованих екскурсій та показати наше місто гостям з інших країн, – зазначив міський голова Сергій Поперечний/ – Нехай це буде пунктом до виконання на наступний рік. Адже Теребовля має що запропонувати подорожуючому і ми готові планувати спільне проведення подібних заходів у нашому місті».

Проводився автопробіг з метою привернення уваги до туристичного потенціалу та архітектурно-культурної спадщини нашого краю, а також – щоб ознайомити українців та гостей нашої держави з творчістю видатного митця Іоанна Георга Пінзеля. Участь брали власники раритетних авто з України та Польщі, Литви, Німеччини та Білорусії. Їх «залізним коням», відповідно до умов участі в акції, було від 35 років і більше. Усі авта, від козацького Запорожця і до голлівудського Мерседеса разом подолали більше 160 кілометрів шляху.
Організатори заходу: Львівський клуб шанувальників старожитніх автомобілів «ЗАЗ-Козак», який існує з 1983 року та провадить громадську і просвітницьку діяльність на території України та закордоном в автомобільній сфері і не тільки. А також – тернопільський клуб «Ретро-Кортеж», у музеї якого близько 20 унікальних раритетних автомобіля. Аналога такому музею немає в цілій країні.

Музей ексклюзивних ретро автомобілів "Ретрокортеж", Новини

No comments
Leave Your Comment

No comments