У Тернополі побував автомобіль-легенда

Джерело: За Збручем

Міжнародний пробіг на ретроавтомобілях відбувся цими вихідними на Тернопільщині. Це дійство зібрало майже сімдесят унікальних машин. Приїхали гості не лише з різних областей України, а й із сусідніх держав. Учасники ралі відвідали історичні місця Тернопільщини. А завершився ретро-пробіг виставкою ексклюзивних автомобілів на Театральному майдані на Театральному майдані у Тернополі.

В експозиції ретро-автомобілів – машини голлівудських акторів, Президента Сполучених Штатів Америки. Очолила міжнародний пробіг ретро-автівок справжня легенда – Ягуар 1968 року.

«Думаю, кожному було цікаво побачити цю ретро-машину. Колись цей автомобіль Президент США Річард Ніксон подарував радянським керманичам. Також на виставці багато й інших цікавих ретро-автомобілів. Багато вітчизняних ЗАЗів. Нам дуже приємно, що нашу виставку відвідало так багато гостей із сусідніх країн, є люди з Польщі, Білорусії, Литви. Багато-хто вже питає, коли можна приїхати ще. Думаю, такі заходи багато означають для промоції регіону та популяризації історичних пам’яток», – відзначає віце-президент автобанклубу Роман Фернеза.

Виставка ретро-автомобілів особливо зацікавила дітей і молодь. А в декого з’явилося бажання придбати собі ретро-авто і долучатися до таких заходів повноцінним учасником.

Ралі на ретро-автомобілях тривало три дні за маршрутом: Тернопіль – Микулинці – Підзамочок – Бучач – Теребовля – Тернопіль. Потім усі учасники зібралися на Театральному майдані. За три дні учасники ретро-ралі відвідали більше двадцяти історичних місць Тернопільщини. Організатори дійства планують наступного року зробити цей захід ще більш масовим.

Музей ексклюзивних ретро автомобілів "Ретрокортеж", Новини

No comments
Leave Your Comment

No comments