У центрі Тернополя «дефілювали» ретро машини

Джерело: Тернополяни
З метою привернення уваги до туристичного потенціалу та архітектурно-культурної спадщини нашого краю у Тернополі вдруге відбувся фестиваль старожитніх автомобілів й автомобільної елеганції «Золота підкова».

До Тернополя завітали представники багатьох міст України, а також Польщі, Литви і Білорусі. Вони отримали можливість під час ретро-пробігу оглянути замки Тернопілля, помилуватися краєвидами, оцінити гостинність тернополян,  ознайомитися з творчістю видатного митця Іоанна Георга Пінзеля. А сьогодні на Театрально майдані відбувся показ ретро-машин.

«З 2010 року ми щорічно організовуємо чотири масштабних фестивалі. Найголовніший серед них є «Леополіс гран-прі», який відбувається в червні. Це переважно кільцеві перегони на трасі, яка пролягає вулицями Львова. Саме на ній свого часу відбувалася «Формула-1». Це більше шоу-перегони, в яких бере участь понад 100 автомобілів з різних країн світу, зокрема Прибалтики, Чехії, Швейцарії, Швеції, Білорусі і Росії. Таким чином ми віддаємо данину історії, адже 1930-33 рр. Львів славився своєю міжнародною трасою. У Монте-Карло, наприклад, така траса досі збереглася», – розповів віце-президент Львівського авто-фан-клубу «ЗАЗ-Козак» Роман Фернеза.

За словами пана Романа, інший за значимістю фестиваль «Золота підкова» має більше туристичний характер. Його учасники об’їжджають відомі історико-архітектурні об’єкти.

Президент клубу Володимир Кулинич наголосив на тому, що головним завданням організації є активізація ретроруху в Україні, який за кордоном набув чималої популярності. Така діяльність дає можливість зберегти унікальні автомобілі на території України, додати туристичної привабливості тому чи іншому місту.

Музей ексклюзивних ретро автомобілів "Ретрокортеж", Новини

No comments
Leave Your Comment

No comments