Тернопільщину знову робитимуть привабливою для туристів

Джерело: Репортер

У Тернополі відбудеться зустріч з організаторами і авторами першого на наших теренах проекту «Трансімперія – мандрівка старим кордоном», у рамках якого планують створити потужний проморолик та дослідити реальні перспективи туристичної галузі на Тернопільщині.

Одним із перших результатів проекту стане представлення туристичного бренду області під такою ж назвою у жовтні цього року на всеукраїнських та міжнародних конференціях, виставках. Фактично навіть на завершенні першого етапу реалізації проекту уже отримано добротний матеріал для того, щоб у найближчому майбутньому позиціонувати Тернопілля, як туристичну перлину України, повідомляють організатори.

Допоки творча команда має невеличку перерву між дозйомками та монтуванням, її учасники поділяться своїми враженнями, побаченим, відверто розкажуть про те, чим можемо пишатися і що потрібно зробити, аби туристи справді приїжджали до нас. Спілкування відбудеться у невимушеній атмосфері 15 вересня о 10 год 15 в бібліотеці-музеї «Літературне Тернопілля», що на вулиці І.Франка, 21.

До слова, проект «Transimperia» («Мандрівка старим кордоном»), ініційований і підтриманий громадською організацією «Туристична асоціація Тернопілля», стартував два місяці тому. Члени громадського об’єднання поставили за мету за допомогою фахівців ґрунтовно дослідити мальовничі місця нашої області, її архітектурні та культурні пам’ятки і на основі цього створити якісний промоційний продукт для популяризації Тернопілля серед туристів.

До команди креативних учасників увійшли Андрій Кулян (ідея, сценарій, організація, підготовка та контроль фотографування); Тарас Хлібович (фотографування, фільмування, монтаж); Роман Задорожний «Файні мандри» (туристичне спорядження).

Новини

No comments
Leave Your Comment

No comments