На Тернопільщині стартувала небачених масштабів туристична експедиція

Джерело: Тернопіль Наживо

Громадська організація ” Туристична асоціація Тернопіля” підтримала спільнокоштом ідею і вийшла з ініціативою організації проекту “Transimperia. Мандрівка старим кордоном” Проект тривалістю до двох місяців в польових умовах передбачає вивчення історіі, краєзнавства, етнографії, важливих і привабливих туристичних об’єктів Тернопільщини в новому форматі.

Його виконавці побувають у кожному районі, поспілкуються з старожилами, місцевими громадами, музейними працівниками, проводитимуть щоденні звіти через ФБ сторінку про те, що побачили і почули: фото, відеосюжети, історичні і краєзнавчі матеріали, емоції, щирість, фрагменти того, що ми не зауважуєм і не завжди відтворюєм вивчаючи свій край

Ця ініціатива не тільки потрібна, але і має фінансову зацікавленість для туристичного бізнесу.

Уже є перші враження від експедиції: “Перший день почався з дуже цікавих знайомств і суперової погоди курортних Заліщик. Директор Заліщицького аграрного коледжу Глова Володимир Степанович виявився керівником обласного масштабу мислення і креативу, навіть більшого масштабу. Людина – генератор ідей та їх реалізатор. Скористалися гостинністю коледжу – є спеціальні номери готельного типу з усіма зручностями . Реально на високому рівні. І це все доступно для туристів”.

ГО "Туристична Асоціація Тернопілля", Новини

No comments
Leave Your Comment

No comments