Тарас Демкура став членом Дорадчої ради «Пласту»

Джерело: TeNews

Нещодавно у день заснування Національної скаутської організації України «Пласт» відбулося перше у цьому році засідання Дорадчої ради, яка є консультативним органом організації. Очолює її відомий економіст та меценат, засновник Давоського форуму Богдан Гаврилишин.

До складу Дорадчої ради увійшли провідники українського суспільства, професіонали в своїх галузях, думка яких важлива для багатьох людей. У засіданні Дорадчої ради взяли участь 15 осіб, серед них – народні депутати України, посли держав, медійники, економісти та громадські активісти, зокрема Посол Канади в Україні Роман Ващук, віце-президент Міжнародної торгової палати ICC UkraineТарас Демкура, представник компанії «Nielsen Ukraine» Святослава Свист, член наглядової ради благодійного фонду «Коло», народний депутат Віктор Кривенко, а також народні депутати Україна Ярослав Маркевич та Іван Крулько, отець Макарій (УПЦ КП), отець Віталій Марцинюк (УГКЦ), капелан львівського осередку Пласту олекса Олекса Медик (УГКЦ).

 

Представники бізнесу, церкви, влади та громадськості домовилися допомагати «Пласту», сприяти всебічному патріотичному вихованню української молоді на засадах християнської моралі, виховувати свідомих та відповідальних громадян.

До складу Дорадчої ради також увійшли член Несторівської групи Євген Глібовицький, HR-директор «Mondelez International» Оксана Семенюк, експерт-консультант з питань стратегічних комунікацій Ярина Ключковська, журналіст Вахтанг Кіпіані.

«Нещодавно отримав лист-запрошення від голови Головної Пластової Булави Марти Кузьмович долучитися до відомої громадської організації як член опікунської ради Пласту України на період 2016-18 років. Це велика честь та відповідальність, оскільки організація має світові визнання та авторитет!

Вважаю, що Пласт, якому виповнилося 104 роки, а також інші патріотичні молодіжні організації мають стати основою для відродження національно-патріотичного виховання молоді в Україні», – зазначив Тарас Демкура.

Декілька днів тому він також зустрівся в Києві з головою крайової Пластової старшини України Станіславом Андрійчуком, а в Тернополі – з головою Тернопільської обласної  організації Пласту Сергієм Юзиком та з головою міського Пласту Олею Шинків, директором дитячо-юнацького центру Пласту Наталею Юзик, референтом новацтва станиці Оксаною Шамрик, референтом заходів станиці Оксаною Липовою, звязковим юнацького куреня Дмитром Сиротюком.

З керівниками цього громадського об’єднання вдалося обговорити шляхи співпраці та організацію спільних заходів.

«Давайте всі разом робити все, щоб росла гідна молода зміна для нашої країни!», – наголосив Тарас Демкура.

Відомий тернопільський підприємець і меценат також взяв участь в прийнятті урочистої присяги пластунами.

Новини

No comments
Leave Your Comment

No comments