Тарас Демкура готується до відкриття ретро-музею старожитніх автомобілів (Фото)

Тернопільський підприємець і меценат, віце-президент з регіонального розвитку Міжнародної торгової палати ICC Ukraine Тарас Демкура цьогоріч реалізує ще один свій задум – створення ретро-музею старожитніх автомобілів. Цей заклад додасть нашому місту особливого шарму. Відкриття музею Тарас Демкура планує зробити під час Міжнародного економічного форуму «Тернопільщина Invest – 2016», який відбудеться у Збаражі 19-20 травня.

«У рамках форуму пройде одна з тематичних панелей дискусії, яка стосуватиметься розвитку туризму в нашому краї. Сьогодні я разом зі своїм сином вирішив до цієї події приурочити відкриття музею ексклюзивних ретро-автомобілів, який буде розташований навпроти «Сінема Сіті», що на вулиці Текстильна, 18. Часу залишилося зовсім мало, але ми докладаємо всіх зусиль!

Хочу звернутися до тернополян – потрібна допомога всіх небайдужих. Особливо тих, хто має хист в дизайні. Готовий вислухати ваші креативні ідеї. Хтось може допомогти робочою силою. Та найбільше цікавить те, де можна придбати стару цеглу для оздоблення стін», – звертається Тарас Демкура.

Він впевнений, що музей стане гідною окрасою нашого міста та привабить багатьох туристів в файне місто Тернопіль. Також цього року Тарас Демкура планує запустити тури на ретро-автомобілях по Тернополю та замках Тернопілля.

«Переконаний, що музей також стане хорошим місцем національно-патріотичного виховання, оскільки там будуть представлені зразки військової техніки. Невдовзі до гаража повернеться джип з нашої колекції, який служить вже два роки на Сході України.

 

Пропоную міській владі передати на збереження в музей військову техніку, яка розташована в Старому парку поблизу центрального стадіону. Ми зможемо забезпечити належний догляд і обслуговування. Окрім того, таким чином буде вичерпано конфлікт щодо доцільності цієї техніки в місті, який триває упродовж декількох років. Наперед вдячний всім за підтримку і допомогу», – додав Тарас Демкура.

Музей ексклюзивних ретро автомобілів "Ретрокортеж", Новини

No comments
Leave Your Comment

No comments