Тарас Демкура обговорив з Послом України в Аргетинській Республіці напрямки співпраці

Джерело: TeNews

Посол України в Аргентинській Республіці Юрій Дюдін 14 березня цього року зустрівся з віце-президентом з регіонального розвитку Українського національного комітету Міжнародної торгової палати ICC Ukraine, керівником Тернопільського регіонального представництва ICC Ukraine Тарасом Демкурою. Під час зустрічі, на якій також був присутній виконавчий директор Аргентинсько-української торгово-промислової палати (CAUCI) Олег Яхно, були обговорені шляхи поглиблення торговельно-економічного співробітництва між Україною та Аргентиною, організація візитів бізнес-делегацій та спільних заходів, сприяння з боку ICC Ukraine реалізації конкретних проектів двосторонньої кооперації та інші теми. (http://argentina.mfa.gov.ua/ua/press-center/news/45679-posol-ukrajini-v-argentini-zustrivsya-z-vice-prezidentom-ukrajinsykogo-nacionalynogo-komitetu-mizhnarodnoji-torgovoji-palati).

«Нам вдалося визначити чіткі напрямки співпраці. Хочу сказати, що вже у квітні-травні цього року відбудеться міжнародний книжковий ярмарок в Аргентині. Зі свого боку, максим долучуся до того, аби допомогти з каталогами про українські культурні надбання, зокрема вишиванки, етнічні прикраси, роботи відомих наших скульпторів і взірці сакрального мистецтва. Також домовилися, що допомагатиму Товариству «Просвіта» в Аргентині, Українській центральній репрезентації, Спілці української молоді і Пласту у забезпеченні українськими книгами. Щодо економічної галузі, то будуть організовані зустрічі з підприємцями, які зацікавлені у співпраці з Україною», – розповів Тарас Демкура.

Окрім того, Тарас Володимирович запросив Посла України в  Аргентинській Республіці Юрія Дюдіна відвідати Україну, зокрема Тернопілля.

«Також мав приємну зустріч з земляком зі Зборова Валерієм Рудиком, який сьогодні обіймає посаду відповідального секретаря в українському посольстві. Він висловив зацікавленість у подальшій співпраці і організації спільних заходів. Хочу зазначити, що в травні цього року відбудеться робочий візит делегації ІСС UKRAINE та представників українських бізнесових кіл до Аргетини. Окрім того, 21-29 березня президент Аргентинсько-української торгово-промислової палати Фернандо Сфейр перебуватиме в нашій країні з робочим візитом і матиме змогу сам детальніше ознайомитися з економічним і туристичним потенціалом України», – додав Тарас Демкура.

Новини

No comments
Leave Your Comment

No comments