Ретро-автомобілі у Тернополі (фото)

Джерело: Тернопільська Липа

Міжнародний фестиваль ретро-машин «Золота підкова» відбувся у Тернополі 25-27 вересня. Таких захід у місті пройшов вперше, але він має всі шанси стати щорічним.

У рамках фестивалю 25 вересня в унікальних ретро-машинах покаталися діти. Зокрема, це вихованці Тернопільського обласного спеціалізованого комунального дитячого будинку «Малятко» (20 дітей), Петриківського комунального дитячого будинку-інтернату (92 дітей), Тернопільського обласного комунального дитячого будинку для дітей шкільного віку (14 дітей). Повідомили у Тернопільській ОДА.

У суботу, 26 вересня, тернополяни та гості міста  мали змогу оглянути виставку ретро-машин. Було представлено близько півсотні автомобілів. Відтак учасники вирушили в ретроралі замками Тернопілля. Учасники подолали близько 176км за маршрутом: Тернопіль-Збараж-Вишнівець-Кременець-Джерело Св.Анни-Тернопіль.

У неділю, 27 вересня, відбулася  виставка авто у центрі Тернополя та конкурс ретро-моди і автомобільної елеганції. Привітав учасників заходу голова обласної державної адміністрації Степан Барна.

«Я дуже радий вітати у нашому місті учасників фестивалю ретромашин «Золота підкова», – наголосив очільник області. – Це унікальна можливість презентувати наші туристичні «родзинки» – замки, палаци, древні храми. Ми маємо чим пишатися! Сподіваюся, фестиваль стане традиційним для нашої області!».

Довідково: Міжнародний фестиваль ретро-машин «Золота підкова» відбувся у Тернополі з ініціативи представників Львівського авто-фан-клубу «ЗАЗ-Козак». Ініціативу активно підтримав відомий тернопільський підприємець і громадський діяч Тарас Демкура. До слова, він  упродовж тривалого часу реалізовує проекти щодо популяризації туристичного потенціалу нашого краю. Також фестиваль відбувся  у рамках відзначення п’ятиріччя заснування торгово-відпочинкового центру «Атріум».

Музей ексклюзивних ретро автомобілів "Ретрокортеж", Новини

No comments
Leave Your Comment

No comments